Košarkanba spektakl

Bogdanović bombardira suparnički koš: Pacersi stigli do 40. pobjede, odlična partija Žižića

24. veljače 2019. - 20:11
2019-02-12T010145Z_1036726888_NOCID_RTRMADP_3_NBA-CHARLOTTE-HORNETS-AT-INDIANA-PACERS.JPG

Indiana Pacersi su ostvarili 40. pobjedu u ovoj sezoni svladavši na gostovanju Washington Wizardse sa 119-112, a Bojan Bogdanović je u novom trijumfu svoje momčadi sudjelovao sa 18 koševa te po četiri skoka i asistencije.

Cleveland je na svom parketu svladao Memphis u čemu je Ante Žižić bio startni centar Cavaliersa te za gotovo 30 minuta igre postigao 18 koševa uz sedam skokova.

Minnesota je poražena na gostovanju u Milwaukeeju sa 140-128. Dario Šarić je bio u početnoj petorci Timberwolvesa te za 29 i pol minuta u igri ubacio sedam koševa uz osam skokova i tri asistencije.

Phoenix je nastavio negatovan niz i na gostovanju u Atlanti doživio 17. uzastopni poraz. Domaći su slavili sa 120-112, a Dragan Bender je za goste odigrao 17 minuta uz učinak od četiri koša i pet skokova....

16. travanj 2024 21:53