Košarkaloše u osijeku

Košarkaši Šibenika ne mogu bez trilera

4. veljače 2019. - 23:06
sibenik_cibona13-260119

Košarkaši GKK Šibenika ne mogu bez trilera ove sezone. Prošli je na gostovanju u Gorici završio "happyendom". Međutim, u Osijeku "narančasti" nisu bili te sreće. A vrlo lako su mogli zapjevati šibensku pismu milu u srcu Slavonije. No, u završnici utakmice falilo je koncentracije da uzmu silno vrijednu pobjedu.

Gotovo cijelo prvo poluvrijeme bilo je u egalu. Šibenčani su tek nešto lošije odigrali zadnje dvije minute uoči odlaska na veliki odmor. Dozvolili su Osječanima mini seriju od 7:2, pa su domaćini otišli u svlačionicu s plus pet (47:42), što im je bilo i najveće vodstvo u prvih 20 minuta.

U tom razdoblju igre "narančaste" je vukao centar Paić, koji je ubacio 14 koševa. S druge strane, Šibenčane je silno mučila američko- slovačka kombinacija Abdul Malik- Ihring. A...

26. travanj 2024 01:30