Cleveland u zadnjoj četvrtini ispustio prednost od 25 koševa, spasila ih blokada u finišu utakmice, double-double Žižića

30. siječnja 2019. - 11:02

Cleveland Cavaliers su sinoć kod kuće sa 116-113 pobijedili gostujuće Washington Wizardse iako su ispustili vodstvo od čak 25 koševa, a hrvatski košarkaš Ante Žižić je upisao double-double sa 12 koševa (šut iz igre 6/10) i isto toliko skokova.

Žižić je odigrao 24 minute za pobjedničku momčad i učinku je dodao i jednu asistenciju. Najbolji pojedinac Clevelanda bio je Jordan Clarkson sa 28 poena.

Cleveland je u zadnjoj četvrtini ispustio prednost od 25 koševa. Washington je u zadnjoj minuti došao na tri razlike i imao je priliku za izjednačenje 10.8 sekundi prije kraja, ali je Cedi Osman blokirao Troya Browna u pokušaju trice. Osman je utakmicu završio sa 26 koševa za Cleveland, a najbolji kod poražene momčadi bio je Bradley Beal koji je zabio 31 koš.