Trener Spursa popeo se na treće mjesto svih vremena po broju pobjeda, dobra partija Hezonje u porazu Knicksa

8. siječnja 2019. - 11:28

Hrvatski košarkaš Mario Hezonja je sinoć u porazu svojih New York Knicksa ostvario solidan učinak sa 14 koševa, dok je Ivica Zubac u pobjedi Los Angeles Lakersa upisao svega četiri koša.

Od New York Knicksa su sa 111-101 bili bolji domaći Portland Blazersi koje je predvodio Jusuf Nurkić sa 20 koševa. CJ McCollum i Damian Lillard su svaki zabili po 17 koševa za pobjedničku momčad, a Lillard je upisao i devet asistencija.

Najbolji kod New Yorka bio je Enes Kanter sa 18 ubačaja, a Emmanuel Mudiay je dodao 17. Hezonja je odigrao 31 minutu i u tom je vremenu upisao 14 koševa uz šut iz igre 5/10 (trice 0/2) te tome pridodao sedam skokova, jednu asistenciju i tri ukradene lopte.

Los Angeles Lakers su sa 107-97 nadigrali domaće Dallas Maverickse, nadoknadivši u trećoj četvrtini z...

19. travanj 2024 17:33