Košarkaiznad obruča

Šarić 13 koševa u pobjedi Minnesote, Zubac ostao na klupi Lakersa

31. prosinca 2018. - 13:53
2018-12-31T021648Z_305449475_NOCID_RTRMADP_3_NBA-MINNESOTA-TIMBERWOLVES-AT-MIAMI-HEAT.JPG

Hrvatski košarkaški reprezentativac Dario Šarić u 113-104 pobjedi Minnesota Timberwolvesa na gostovanju kod Miami Heata sudjelovao je sa 13 koševa (šut za dva 2-7, trica 2-3, slobodna bacanja 3-3), četiri skoka i po jednom asistencijom, osvojenom loptom i blokadom za 18 minuta provedenih u igri.

Minnesota je preuzela kontrolu rezultata tijekom treće četvrtine koju je dobila sa 31-23 i u posljednjih 12 minuta nije dopustila domaćem sastavu preokret.

Wolvese je do 17. pobjede u 36. ovosezonskom nastupu predvodio Karl-Anthony Towns sa 34 ubačaja, 18 skokova, 7 asistencija i 6 blokada, dok je veteran Dwyane Wade ušavši s klupe bio najefikasniji kod Heata sa 21 poenom.

Iako je u posljednjih pet utakmica Los Angeles Lakersa startao u petorci te prosječno postizao 13.2 koševa i 7.8 s...

23. travanj 2024 12:03