Stala velika serija, Žuti poraženi na Gripama

Piše PSD
27. prosinca 2018. - 23:13
split_dynamic-271218

Nakon serije od pet pobjeda Split je sustigao poraz, na Gripama je u 13. kolu Druge ABA lige sa 78:72 (17:21, 25:21, 15:16, 21:14) bio bolji Dynamic.

Od početnih minuta vidjelo se da će "Žutima" biti teško s mladim i agresivnim gostima, koje je predvodio odlični Miloš Glišić (25 poena, 10 skokova). Svi u redovima Dynamica, koji su zaigrali upisali su se i u strijelce, bila je to večer kada je gostima sve polazilo za rukom, a domaćima malo toga. Svoj obol igri Splita dao je Mike Cobbins (20 poena, 10 skokova), Mateo Kedžo i Mauro Veljačić dodali su po 13 poena, Maj Kovačević 11 (šut za tricu 3:10), ali sve to je bilo premalo. Valja istaknuti četiri minute provedene na parketu Jamela Morrisa, dva mjeseca trajala je njegova