Minnesota 'pomela' Sacramento na domaćem parketu: 12 koševa, sedam skokova i pet asistencija Šarića

18. prosinca 2018. - 10:38

Dario Šarić i Mario Hezonja su sinoć upisali solidan učinak svaki, Šarić je zabio 12 koševa u pobjedi svojih Minnesota Timberwolvesa, a Hezonja 14 u porazu svojih New York Knicksa.

New York Knicks su poraženi kod kuće, bolji od njih su bili Phoenix Suns sa 128-110.

Hezonja je odigrao 18 minuta i osim 14 koševa (šut iz igre 6/11, trice 1/3) upisao je i pet skokova. Najbolji strijelac New Yorka bio je Emmanuel Mudiay koji je utakmicu završio sa 32 poena.

Phoenix je predvodio Devin Booker sa 38 ubačaja, a T.J. Warren je dodao 26, od čega je 17 zabio u trećoj četvrtini. DeAndre Ayton je upisao double-double sa 21 košem i 13 skokova. Dragan Bender je odigrao dvije minute za Phoenix, ali je ostao bez pogodaka.

Minnesota Timberwolves su kod kuće sa 132-105 nadigrali Sacramento...

18. travanj 2024 12:57