Bogdanović odličan u pobjedi Pacersa na domaćem parketu, 13 koševa Šarića u porazu Minnesote

11. prosinca 2018. - 10:41

Bojan Bogdanović je sinoć odigrao još jednu sjajnu utakmicu, on je u pobjedi svojih Indiana Pacersa nad Washington Wizardsima zabio 22 koša, a Dario Šarić je bio solidan u porazu Minnesota Timberwolvesa od Golden State Warriorsa.

Pacersi su kod kuće sa 109-101 bili bolji od Washington Wizardsa, upisavši tako svoju četvrtu pobjedu zaredom. Do slavlja ih je predvodio Myles Turner sa 26 koševa, 12 skokova i pet blokova, a Bogdanović je u 37 minuta zabio 22 koša uz šut iz igre 8/15 (trice 3/5), dodavši tome sedam skokova, dvije asistencije i jednu ukradenu loptu.

Pacersi su u trećoj četvrtini vodili i sa 25 razlike, a Washington im se približio na jedan koš u zadnjoj četvrtini. Bradley Beal je bio najbolji u redovima Washingtona sa 30 poena, a Kelly Oubre Jr. je dodao 23.