Hezonja slab u porazu protiv Hornetsa, nije se ni upisao u strijelce

10. prosinca 2018. - 11:01

Sinoć su u NBA odigrane četiri utakmice, a od hrvatskih košarkaša na terene je istrčao jedino Mario Hezonja koji je u porazu svojih New York Knicksa upisao izuzetno slab učinak.

Od New York Knicksa su sa 119-107 bili bolji gostujući Charlotte Hornets, a Hezonja je u pet minuta ostao bez pogodaka (šut iz igre 0/3) i ugrabio je samo jedan skok.

Charlotte je do pobjede predvodio Kemba Walker koji je utakmicu završio sa 25 koševa iako je cijelu zadnju četvrtinu proveo na klupi. Najbolji u redovima New Yorka bio je Kevin Knox sa 26 koševa, a Tim Hardaway Jr. je ubacio 21.

Milwaukee Bucks su u gostima svladali Toronto Raptorse sa 104-99, a pobjedu im je osigurao Malcom Brogdon koji je pogodio dvije trice pred kraj zadnje četvrtine, od kojih jednu 40.7 sekundi do kraja.