Šibenčani šokirani na Baldekinu

8. prosinca 2018. - 22:08
gkk_sibenik_kkzabok18-081218

Kakav početak, takav i kraj utakmice za Šibenčane. Nevjerojatnu indisponiranost pokazali su Šibenčani u prvim minutama utakmice. Zabok je zahvaljujući tome začas odletio na 3:16. Šibenski su košarkaši prema protivničkom košu uputili 4-5 „air-ballova“, a u obrani su im se otvarale rupe poput onih na siru ementaleru. Domaćina je dalekometnim pogocima posebno izluđivao Ivan Batur.

U prvom im je poluvremenu Zadranin utrpao 14 poena. Ravnotežu i koliko-toliko „pristojan“ rezultatski „minus“ Šibenika održavao je tek Domagoj Šarić. S obzirom kako su „narančasti“ igrali, zaostatak od 4 poena u prvom poluvremenu (36:40) nije uopće izgledao loše.

Stigla je Jurićeva momčad sredinom treće četvrtine i na „pola“ koša zaostatka (44:45), poslije Šarićevih i Paićevih trica. I dalje i...

25. travanj 2024 10:11