Celticsi razbili Knickse, loše izdanje Hezonje

7. prosinca 2018. - 10:29

Sinoć su u NBA odigrane tri utakmice, a od hrvatskih košarkaša su igrali Mario Hezonja, koji je sa svojim New York Knicskima doživio poraz, i Dragan Bender čiji su Phoenix Suns također poraženi.

Od New York Knicksa bolji su bili domaći Boston Celticsi sa 128-100, a do pobjede ih je vodio Kyrie Irving sa 22 koša i osam asistencija. Jaylen Brown je dodao 21 ubačaj, a Al Horford 19 uz 12 skokova.

Hezonja je u 19 minuta na terenu zabio tri koša (šut iz igre 1/4, trice 0/2) i upisao tri skoka i dvije asistencije. Najbolji kod Knicksa bio je Tim Hardaway Jr. koji je utakmicu završio sa 22 koša.

Celticsi su imali šut iz igre 55.1 posto u prvom poluvremenu i na poluvremenu su vodili 69-58. Knicks su se približili na 89-82 tri minute i 49 sekundi prije kraja treće četvrtine, ali su ...

19. travanj 2024 03:33