Bogdanović ponovno najbolji strijelac Pacersa, 12 koševa Šarića u porazu Timberwolvesa

22. studenog 2018. - 10:51

Bojan Bogdanović je sinoć bio najučinkovitiji igrač u redovima Indiana Pacersa koji su izgubili od Charlotte Hornetsa, dok je Dario Šarić odigrao solidno u porazu svojih Minnesota Timberwolvesa.

Charlotte Hornets su sa 127-109 slavili protiv gostujućih Indiana Pacersa, a hrvatski je košarkaš za poraženu momčad u 34 minute na terenu zabio 20 koševa (šut iz igre 6/9, trice 4/6) i upisao tri skoka i četiri asistencije. Ovo je bila druga utakmica Indiane bez Victora Oladipa i prvi poraz nakon tri pobjede.

Kod Hornetsa je najbolji bio Jeremy Lamb sa 21 košem, dok je Kemba Walker dodao 16 koševa i 11 asistencija. Charlotte je nadigrala Indianu u svakoj četvrtini, nakon prve je vodila sa 35-30, nakon druge sa 68-60, a nakon treće sa 105-84. Hornets su u zadnjoj četvrtini imali pred...

25. travanj 2024 10:34