Hezonja slab u porazu Knicksa, Green sa zvukom sirene donio pobjedu Raptorsima protiv Magica

21. studenog 2018. - 10:31

Hrvatski košarkaš Mario Hezonja sinoćnju je utakmicu svojih New York Knicksa započeo u prvoj postavi, no u 17 minuta na terenu zabio je svega dva koša (šut iz igre 1/5) i upisao tri skoka, jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu.

Od Knicksa su bolji bili Portland Trail Blazersi sa 118-114, a CJ McCollum je zabio 13 od svojih ukupno 31 koša u zadnjoj četvrtini za pobjedu. Damian Lillard je dodao 29 koševa za Trail Blazerse. Portland je nadoknadio zaostatak od deset koševa i u zadnjoj je četvrtini nadigrao Knickse sa 53-39. Tim Hardaway Jr. je bio najbolji strijelac New Yorka sa 32 koša.

Osim ove utakmice sinoć su u NBA odigrane još tri, a Toronto Raptorsi su sa 93-91 pobijedili Orlando Magic, dok je pobjednički koš na zvuk sirene za kraj zabio Danny Green.