KošarkaIspili sokić

Na Baldekinu srušili lidera: nije to bilo onako na 'guc', ali je bilo slatko u dramatičnoj završnici

19. studenog 2018. - 23:39
sibenik_cedevita07-191118

Šibenčanima su se ostvarile nade da na Baldekinu sruše lidera Cedevitu i nanesu mu prvi poraz u sezoni. Nije to bilo onako na guc, ali je bilo slatko u dramatičnoj završnici- za vrlo važnu pobjedu kojom su "narančasti" kupili mir uoči gostovanja kod Škrljeva.

Utakmica je počela minutom šutnje za sve žrtve Vukovara, Škarbnje, ali i sve one koji su položili

živote za samostalnu Hrvatsku. U domoljubnom tonu bili su i košarkaši Šibenika koji su na predstavljanje izašli s majicama na kojima je bio "Nikad zaboraviti 18.11.1991. Vukovar, Škabrnja".

Više od četvrtine Šibenik je igrao dosta svileno što je išlo na ruku gostima. Lako su "vitamini" dolazili do poena i držali utakmicu pod svojom kontrolom do rezultata 27:22. Tada je uslijedio narančasti "uragan", ili serija 18:2 za ...

19. travanj 2024 20:54