Zadrani nakon drame u Splitu igraju novi dalmatinski derbi u Višnjiku: Alkar je mlada i poletna momčad, ne smijemo se zavaravati

Piše Ivica Gjergja
14. studenog 2018. - 17:18
zadar_zabok3-020518

U Splitu završnica za infarkt između domaćina i košarkaša Zadra, što je po mnogima bila fešta dalmatinske košarke. Zadrani su u tom srazu u posljednjoj minuti ušli s plus tri 73:76, da bi Cobbins polaganjem smanjio na minus jedan, a Božić je s druge strane promašio. Tada „Žuti" imaju posljednji napad, no neprecizan je bio Kedžo i tako su bodovima sa puno muke doputovali u Zadar, koji je ojačao svoj bodovni saldo. Najefikasniji u redovima Zadra bio je Magarity sa 17 koševa, dok su po poen manje dodali Mislav Brzoja i Mario Little.

Dojam je bio kao da će pobjeda sama doći Zadranima koji su tek početkom treće četvrtine počeli igrati. Predstoji im dan odmora odmora, no provesti će ga radno i u pripremama - treninzima jer će u HT Premijer ligi igrati danas (srijeda) u 19. sati...

23. travanj 2024 00:47