Košarkaprva liga košarkašica

Splićanke i dalje bez poraza: gostovanje u Virju bilo je zapravo lakši trening

13. studenog 2018. - 14:32
kos00

Protiv slabašnog Podravca košarkašice Splita i u šestom su kolu Prve ženske lige ostale neporažene i zadržale se na vrhu ljestvice. Bio je to zapravo lakši trening koji su Splićanke otvorile s 12:0 poslije tri minute igre.

Na poluvremenu je Split vodio 46:27, što je čak bio i respektabilan zaostatak domaćih košarkašica, a onda su u drugih 20 minuta gošće ubacile u brzinu više i taj period igre dobile rezultatom 55:25.

Nina Dedić i Josipa Silov bile su najefikasnije u redovima pobjedničke ekipe s po 19 koševa, a svakako valja izdvojiti i čak 17 asistencija Tee Buzov koja deset dana prije toga nije trenirala zbog ozljede gležnja.

Sljedećeg vikenda nema ligaških utakmica jer hrvatska reprezentacija igra posljednja dva susreta kvalifikacija za Eurobasket 2019. godine. U s...

25. travanj 2024 11:19