KošarkaMajstori basketa

Sport ne poznaje dobnu granicu: splitski Vitalac osvojio Kranjsku goru, u finalu dobili Voštarnicu koju je predvodio Pino Gjergja

Piše PSD
12. studenog 2018. - 16:48

Košarkaški veterani splitskog `Vitalca' proteklog vikenda donijeli su u Split još jednu zlatnu medalju, jer su pobijedili na desetom jubilarnom Međunarodnom turniru u Kranjskoj Gori.

Na ovom jakom turniru u susjednoj Sloveniji sudjelovale su 24 ekipe iz Hrvatske, Slovenije i Austrije, a igralo se u muškim  kategorijama +35, +45 ,+50 te tri ženske ekipe.

U kategoriji +50 pobijedila je ekipa splitskog Vitalca koji su u finalu pobijedili zadarsku `Voštarnicu' za koju je igrao 81-godišnja legenda zadarske i hrvatske košarke Josip Pino Gjergja.

Za ekipu Vitalca igrali su : Nenad Čulić, Mate Katić, Siniša Krajina, Slobodan Šimić, Tomislav Jakelić, Marijo Bućan, Joško Korhamer, Igor Krasić, Ante Milković, Samir Mršić i trener Robert Koharević.

23. travanj 2024 02:51