Košarkanba spektakl

Prvaci i bez prve zvijezde sigurni: Knickse ni Hezonja ne može izvući

11. studenog 2018. - 19:00
2018-10-23T023037Z_1947351525_NOCID_RTRMADP_3_NBA-NEW-YORK-KNICKS-AT-MILWAUKEE-BUCKS.JPG

New York Knicksi su poraženi kod vodeće momčadi Istoka Toronto Raptorsa (112-128), a dobru večer imao je Mario Hezonja koji je za 22 minute igre ubacio 13 koševa (šut 6-8), uz 5 skokova i asist.

Hezonja je bio treći strijelac Knicksa na ovoj utakmici, iza Tima Hardawaya (27) i Enea Kantera (15), dok je domaćine predvodio Kamerunac Pascal Siakam s 23 ubačaja u 28 minuta. Toronto je ovo 12. pobjeda, a Kanađani imaju samo jedan poraz.

Prvaci Golden State Warriorsi su i bez svoje zvijezde Stephena Curryja i centra Draymonda Greena s 116-100 slavili protiv Brooklyn Netsa. Kevin Durant je s 28 koševa i 11 asista predvodio domaćine do desete pobjede u prvih 12 utakmica, dok se istakla i Curryjeva zamjena Quinn Cook s 27 koševa.

Slovenac Luka Dončić je s 22 koša odveo svoj Dallas do...

25. travanj 2024 19:11