Košarkadrama u višnjiku

Zadar vodio do samog kraja, a onda sve uprskao

9. studenog 2018. - 23:28
zadar_mega2-091118

Pune dvije minute prije kraja Zadar je imao osam poena viška  i onda je uslijedila "blokada", nisu upisali ni jedan poen, pa je Mega Bemax serijom 12:0 stigla do pobjede.

Podosta gorčine navijači su "prosuli" prema treneru Antu Nazoru kojeg drže odgovornim za poraz, jer nije , kako drže s tribina , povlačio prave poteze s klupe.

Zanimljivo, gosti su svoje prvo vodstvo  zabilježili 40 sekundi prije isteka zadnje četvrtine i čvrsto ga držali u trenucima  velike zadarske  nemoći.

Još su se uz sve to, kod omjera 80:81 dogodila dva promašaja gostiju s crte slobodnih bacanja, ali su uhvatili loptu, ta zabili za koš i dodatno.

Inače,  ako bi se gledao učinak kroz prvi u treću dionicu, lako se može vidjeti dominacija Zadra, na njihovu žalost, nisu imali jednako dobru koncentraciju u o...

20. travanj 2024 14:32