Hrvati doživjeli poraze, Šarić najefikasniji

5. studenog 2018. - 10:31

Hrvatski košarkaši u NBA Dario Šarić, Mario Hezonja i Ivica Zubac su sinoć sa svojim momčadima doživjeli poraze.

Od Šarićevih Philadelphia 76ersa boljis u bili Brooklyn Nets, Hezonjine New York Knickse su svladali Washington Wizardsi, a LA Lakerse Ivice Zubca Toronto Raptorsi.

Brooklyn Nets su kod kuće sa 122-97 pobijedili Philadelphia 76erse koji su 28 puta gubili loptu i ostali bez pobjede u gostima od početka sezone.

D'Angelo Russell je ubacio 21 koš, a Caris LeVert 20 za Brooklyn Nets koji su u trećoj četvrtini zabili 41 koš.

Ben Simmons je predvodio Philadelphiju sa 20 koševa i 12 skokova u svom sedmom double-doubleu ove sezone. Joel Embiid je stigao do svog desetog double-doublea sa 16 koševa i 15 skokova. Dario Šarić je odigrao 24 minute i zabio je 14 koševa uz šut iz ...

25. travanj 2024 12:55