Žuti uvjerljivo do četvrtog mjesta prije doigravanja

Piše Darko Rapić
25. travnja 2018. - 22:14
split_borac5-1403

U posljednjem kolu regularnog dijela košarkaške Premijer lige odigran je susjedni derbi između Ribole Kaštela i Splita.

Pobjedu je odnila gostujuća momčad rezultatom 89:77 te je tako učvrstila svoju četvrtu poziciju za ulazak u doigravanje. S druge strane, Kaštelani su u svojoj zadnjem nastupu propustili dobru šansu da se pobjedom oproste od duge i naporne sezone.

Utakmica je počela blagom dominacijom domaćih koji su nakon pet minuta imali vodstvo od 13:5, no do kraja prve dionice Splićani ipak dolaze do minimalnog vodstva. U drugoj četvrtini bila je prisutna rezultatska napetost, premda gosti nisu ispuštali svoje vodstvo, a tek su pred kraj pobjegli na sedam poena razlike.

Drugo poluvrijeme ponovo je u znaku Ribole koja sustiže rezultat te nakon više pokušaja uspijeva doći...

20. travanj 2024 03:44