Cleveland izjednačio seriju protiv Indiane: LeBron 46 koševa i 12 skokova, skroman učinak Bogdanovića

19. travnja 2018. - 11:27

Cleveland Cavaliers su sinoć izjednačili na 1-1 u seriji na četiri pobjede svladavši u drugoj utakmici doigravanja Istočne konferencije na svom terenu Indiana Pacerse Bojana Bogdanovića sa 100-97.

Cleveland je do pobjede predvodio nezaustavljivi LeBron James koji je utakmicu završio sa 46 koševa, 12 skokova i pet asistencija. James je u prvom poluvremenu zabio 29 koševa, a 18 sekundi do kraja pogodio je dva odlučujuća slobodna bacanja. Kevin Love je dodao 15 koševa, ali je ozlijedio ruku nešto manje od četiri minute prije kraja. Radi se o ruci koju je slomio na početku sezone.

James nije bio nikada eliminiran u prvom krugu doigravanja i poraz u prvoj utakmici doigravanja od Indiane bio mu je prvi poraz u završnici.

Kod Indiane najbolji je bio Victor Oladipo sa 22 poena, a ...

23. travanj 2024 12:28