Košarkanba spektakl

Zubac izvrstan u porazu Lakersa, Šarić i Hezonja imali skromnu večer

1. travnja 2018. - 00:48
2018-03-02T033055Z_1549789606_NOCID_RTRMADP_3_NBA-LOS-ANGELES-LAKERS-AT-MIAMI-HEAT.JPG

Hrvatski košarkaš Ivica Zubac sinoć je upisao 16 koševa u porazu Los Angeles Lakersa u produžetku od Milwaukee Bucksa od 122-124, dok su ostali Hrvati u NBA upisali skoman učinak.

Zubac je do učinka od 16 koševa došao u 11 minuta na terenu i uz šut iz igre 6/9 te je tome pridodao pet skokova.

Gostujući Milwaukee je ispustio vodstvo od 21 koša u trećoj četvrtini, ali je svejedno na kraju nakon produžetka slavio četvrti put u zadnjih pet utakmica. Bucksi su sada izjednačeni s Miamijem na sedmom mjestu Istočne konferencije i imaju pet i pol utakmica prednosti ispred devetoplasiranih Detroit Pistonsa.

Eric Bledsoe je za pobjedu Bucksa ubacio sedam trica da bi utakmicu završio sa 39 koševa.Khris Middleton je dodao 28 koševa i četiri ukradene lopte, a Giannis Antetokounmpo 27 k...

23. travanj 2024 17:42