KošarkaIZNAD OBRUČA

Zaboravili na obrane: 'mravima' ni marljivosti nije pomogla, bodovi ostali u Višnjiku

31. ožujka 2018. - 21:50
jazine_arbanasi_zagreb1-310318

Skoro dvjesto poena, mnoge će zasigurno zadovoljiti, međutim, o obranama ne mogu previše pričati ni jedna momčad, napose to vrijedi za goste. Jer su u prvoj četvrtini, primili čak sedam "trica", pa se činilo kako je utakmica gotova ,ali su "mravi" u nastavku iskazali marljivost. Otuda i njihov rezultatski preokret , Ante Krapić je zabio dvije trice koje su četiri minute prije kraja Zagrebu donijele prednost 90:89! Ali, nisu izdržali u daljnjem tijeku dvoboja, Petani je također pogodio za tri poena, dva je dodao Franko Šango i priča je otišla u željenom smjeru trenera Luke Bujasa, koji je  Jazine odveo do vrijedne pobjede.

24. travanj 2024 19:37