Košarkaradost loptanja pod obručima

Bojan Bogdanović bolji u dvoboju prezimenjaka, vodio Indianu do važne pobjede

30. ožujka 2018. - 11:52

Indiana Pacersi su sinoć u gostima sa 106-103 svladali Sacramento Kingse, a hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović je bio najbolji strijelac gostujuće momčadi.

Bogdanović je u 35 minuta na terenu upisao 25 koševa (šut iz igre 7/13, trice 2/6), a samo 15 u prvom poluvremenu. Victor Oladipo je ubacio 24 koša, od čega 13 u zadnjoj četvrtini, a Tahaddeus Young 18 za četvrtu uzastopnu pobjedu Indiane. Pacersi su sada peti u Istočnoj konferenciji.

Kod Sacramenta najbolji je bio Bogdan Bogdanović sa 21 poenom, a Buddy Hield je dodao 20.

Tri minute prija kraja Oladipo je pogodio tricu za seriju Indiane od 7-0 kojom je došla u vodstvo od 99-91. Kings drže korak i dolaze na 99-96 zahvaljujući trici Hielda nešto više od minute prije kraja. Nakon toga, Hield pogađa dva ...

19. travanj 2024 20:06