Bogdanović vrlo dobar u pobjedi Pacersa protiv aktualnih prvaka

28. ožujka 2018. - 12:14

Košarkaši Indiana Pacersa ostvarili su treću uzastopnu pobjedu u NBA ligi svladavši kao gosti aktualne prvake Golden State Warriorse sa 92-81 iskoristivši neigranje Stephena Curryja, Kevina Duranta, Klaya Thompsona i Draymonda Greena, a hrvatski reprezentativac u redovima Pacersa Bojan Bogdanović odigrao je još jednu vrlo dobru utakmicu postigavši 17 koševa (šut za dva 4-7, trica 3-6) uz po dva skoka, asistencije i osvojene lopte za 30 minuta provedenih na parketu.

Iako su bili značajno oslabljeni, Warriorsi su bolje krenuli u susret te u drugoj četvrtini imali prednost od 15 razlike (44-29), no Pacersi su do kraja treće četvrtine uspjeli nadoknaditi zaostatak, da bi posljednjih 12 minuta gosti dobili sa 24-11 i ostvarili važnu pobjedu u borbi za što bolju poziciju uoči ...

18. travanj 2024 08:18