Košarkaodlične partije

Šarić sjajan u visokoj pobjedi Philadelphije!

27. ožujka 2018. - 13:19

Philadelphia 76ers Darija Šarića, koji su osigurali nastup u doigravanju ove sezone, prvi put nakon 2012. godine, sinoć su sa 123-104 pobijedili Denver Nuggetse, a hrvatski je reprezentativac pobjedi pridonio sa 20 koševa.

Šarić je osim 20 koševa (šut iz igre 7/14, trice 3/7) u 28 minuta na terenu upisao i šest skokova i tri asistencije. Joel Embiid je također zabio 20 koševa uz 13 skokova, a Ben Simmons je dodao 11 asistencija. Najbolji kod Denvera bio je Willa Barton sa 25 poena.

Sixersi su nadigrali gostujući Denver sa 34-15 u trećoj četvrtini i zahvaljujući ovoj pobjedi korak su bliže tome da u doigravanju ima prednost domaćeg terena.

LA Lakersi Ivice Zubca upisali su još jedan poraz, sa 112-106 su ih svladali domaći Detroit Pisonsi.