Šarić zabio 19 koševa i upisao pet skokova u gostujućoj pobjedi Sixersa

7. ožujka 2018. - 10:22

Sinoć je od hrvatskih košarkaša na terene NBA istrčao jedino Dario Šarić čiji su Philadelphia 76ers u gostima sa 128-114 pobijedili Charlotte Hornets. Hrvatski je reprezentativac u 28 minuta igre zabio 19 koševa (šut iz igre 7/11, trice 4/7) i upisao pet skokova te tri asistencije.

Najbolji strijelac Sixersa bio je Robert Covington koji je utakmicu završio sa 22 koša od čega je bilo pet trica, a Ben Simmons je ubacio 16 koševa i tome pridodao osam skokova te 13 asistencija za svoj 25. double-double ove sezone.

Četvrtinu i pol su Sixers i Hornets igrali relativno izjednačenu utakmicu, a onda je Philadelphia napravila seriju od 25-7 i preuzela vodstvo. Charlotte nije zaprijetrila ni jednom do kraja utakmice. S omjerom pobjeda i poraza 35-28 Philadelphia se nalazi na šestom mje...

25. travanj 2024 07:51