Velika pobjeda Sixersa: Šarić zakucavanjem razbjesnio protivnike i izazvao gužvu na parketu

Piše PSD
2. ožujka 2018. - 10:31

Velika pobjeda Philadelphia 76-ersa na gostovanju kod Cleveland Cavaliersa. Sixersi su slavili rezultatom 108:97, a Dario Šarić za 30 minuta na parketu upisao je 16 koševa uz devet skokova.

Šarić se posebno iskazao u finišu utakmice kad je bilo najpotrebnije. Philadelphia je zamalo prosula prednost od 13 koševa u zadnjoj četvrtini.

Cleveland je nakon trice Kylea Korvera dvije minute i 25 sekundi prije kraja smanjio na koš razlike (95:94). Šarić tada pogađa tricu, a Sixersi ubacuju još pet koševa za redom.

Pred sam kraj utakmice, ostalo je 15-ak sekundi, kad je pobjednik bio već odlučen došlo je do gužve na parketu.

Igračima Clevelanda nije se svidjelo Šarićevo zakucavanje, Jordan Clarkson ga je čak i pogodio loptom. Ni LeBron James nije bio sretan, njegova reakcija sve gov...

20. travanj 2024 01:05