Hezonja heroj s klupe, najuzbudljiviju završnicu odigrali su Dallas i Oklahoma

1. ožujka 2018. - 12:49

Bojan Bogdanović je predvodio veliki povratak Indiane na gostovanju u Atlanti od 22 koša zaostatka na početku četvrte četvrtine do samo dva poena minusa (99-101) na ulazu u posljednju minutu, ali se Pacersima tada ispriječio njemački reprezentativac Denis Schroder i sa pet uzastopnih koševa spriječio veliki preokret.

Bogdanović je odigrao odličnu utakmicu, pogotovo se to odnosi na zadnju četvrtinu u kojoj je postigao 17 od svojih 26 koševa (šut 10/17) te svih pet trica (šut 5/7) koje je ubacio u ovom dvoboju, ali nije bilo dovoljno za potpuni preokret.

Atlanta je vodila većim dijelom utakmice, na početku četvrte četvrtine imala 22 koša prednosti, a kad im je u završnici utakmice ipak voda došla do grla, Hawkse je spasio Schroder te sa dva uzastopna polaganja i jednim pogođe...

25. travanj 2024 23:07