Košarkabravo za split

Žuti dobili u Zagrebu za mir tijekom stanke

15. veljače 2018. - 21:38
split_rogaska12-100118

Košarkaši Splita uspjeli su ostaviti klupske turbulencije iza sebe i u Zagrebu su opravdali status favorita te su mirnije otišli na dvotjednu prvenstvenu stanku zbog utakmica reprezentacije.

Na putu do devete ligaške pobjede "žute" su povukli raspucani Kedžo i Scott, te Filipović koji je imao čak devet asistencija. Međutim, nije sve išlo glatko za Splićane, tek u zadnjih 12-13 minuta riješili su pitanje pobjednika.

Krajem prve četvrtine imali su domaći vodstvo 23:17. Kada su igrači trenera Ivice Skelina sredinom druge dionice tricom Marčinkovića ponovno poveli, vodstvo više nisu ispuštali iz ruku, ali dugo se nisu uspijevali osjetnije "odlijepiti".

Tek krajem treće četvrtine konačno su "žuti" slomili otpor domaćih, po prvi put su otišli na dvoznamenkastu prednost. Potom ...

25. travanj 2024 17:07