Zadrani pregazili Sinjane u dalmatinskom derbiju

Piše Ivica Gjergja
19. siječnja 2018. - 21:57
zadar_alkar16-190118

Prije početka susreta odana je minutom šutnje počast preminulom bivšem košarkašu Zadra, Paulu Tičini(85).

„Napaljeni“ gosti na otvaranju susreta su poveli i umjesto da domaćinima ovaj sraz bude malo jači trening oni su si dopustili nerviranje gledateljstva uostalom sve govori završetak prve četvrtine 19:18. Ubrzo sve dolazi na svoje u drugoj četvrtini kada se zaigralo angažiranije i poletnije svi u timu Zadra , a predvodili su  ih u igri Vladović, Ivanov i Božić.

Dobitak ovog susreta je pobjeda Zadra i povratak Jakova Vladovića u momčad, koga je Tornado pozdravio dugim aplauzom pogotovo kada je povezao dvije trice u 24 minuti. Za treću i četvrtu četvrtinu se može reći da je bila “pitka“ što se domaćina tiče, da je trener Naglić dao svima priliku.