Košarkabravo za žute

Split slavio na Gripama protiv Slovenaca

10. siječnja 2018. - 21:22
split_rogaska24-100118

U najvećem dijelu prvog poluvremena igra "žutih" bila je milina. Bilo je to možda i njihovo najbolje izdanje u sezoni. Poveli su čak 50:22, pa neobjašnjivo stali što se poklopilo s ulascima u igru debitanta Šundova i Vručinića, a nastavilo se još dugo nakon što su njih dvojica na startu treće četvrtine sjeli na klupu.

U trećoj četvrtini šest i pol minuta nisu Splićani napravili osobnu pogrešku, iako je Rogaška bila u potpunom naletu. Gosti su serijom 13:0 smanjili vodstvo Splita na samo 58:51. Činilo se da bi na Gripama moglo biti napetije nego u Piranskom zaljevu, bez obzira što je arbitraža sudačke trojke bila sasvim korektna. Ključni trenutak zbio se pri rezultatu 61:53 kada se nešto manje od četiri minute do kraja treće četvrtine - pokvario semafor. Igrom slučaja, u drug...

25. travanj 2024 04:26