Košarkasilvestrovo na nba parketima

On smeće pretvara u zlato: Amerikanci oduševljeni igrom hrvatskog reprezentativca

1. siječnja 2018. - 11:06
2017-12-24T010116Z_772572638_NOCID_RTRMADP_3_NBA-PHILADELPHIA-76ERS-AT-TORONTO-RAPTORS.JPG

Hrvatski košarkaški reprezentativac Dario Šarić nastavio je s odličnim igrama u dresu Philadelphia 76-ersa na njihovoj turneji po Zapadnoj konferenciji, on je drugu večer zaredom bio najbolji strijelac u pobjedi svoje momčadi, u noći s nedjelje na ponedjeljak je u 123-110 pobjedi Sixersa na gostovanju kod Phoenix Sunsa ubacio 27 koševa (šut za dva 5-8, trica 4-5, slobodna bacanja 5-5), a tome je dodao i četiri skoka, dvije asistencije, tri osvojene lopte i jednu blokadu.

Šarićevih 27 koševa izjednačenje je njegova najboljeg napadačkog učinka ove sezone, isto broj poena postigao je i prije 13 dana u porazu od Chicago Bullsa.

Sixersi su i u Phoenixu uspjeli prokockati veliku prednost, na poluvremenu su vodili sa 16 razlike samo da bi Sunsi krajem treće četvrtine preuzeli vo...

24. travanj 2024 06:07