KošarkaNba spektakl

Collison promašio tricu za produžetak, Bogdanović solidan, uz loš šut u drugom porazu pacersa zaredom

28. prosinca 2017. - 11:55
2017-11-19T230655Z_1161713739_NOCID_RTRMADP_3_NBA-INDIANA-PACERS-AT-MIAMI-HEAT

Košarkaši Indiana Pacersa poraženi su u susretu NBA lige od Dallas Mavericksa 94-98, a Bojan Bogdanović je za Pacerse zabio 13 koševa uz četiri skoka i dvije asistencije.

Bila je to neizvjesna utakmica koja je razriješena u posljednjim sekundama, a Indiana je imala napad za produžetak, ali nije uspjela izjednačiti.

Domaćin je na ulasku u posljednju četvrtinu tricom Bojana Bogdanovića poveo sedam razlike (81-74). Međutim, Dallas je okrenuo rezultat i tri minute prije kraja poveo je sa 91-90, a minutu kasnije imao je i +4 (94-90). Pacersi su izjednačili (94-94) i u zadnjih 50 sekundi ušlo se u egalu. Koševima Harrisona Barnesa (1) i Dennisa Smitha Jr. (2) gosti su 25 sekundi prije kraja stigli do prednosti 97-94, a Darren Collison je imao priliku tricom izboriti produžetak, ali je ...

20. travanj 2024 01:21