KošarkaPlasman u TOP 16

Hrvatski prvak u nastavku Eurokupa igra u skupini s Lokomotiv Kubanom, Trentom i Budućnosti

28. prosinca 2017. - 10:32
cedevita_levallois2-271217

Nakon što su u 10. kolu skupine A Eurokupa kao domaćini pobijedili francuski Levallois sa 94-79, košarkaši Cedevite saznali su suparnike u Top 16 fazi ovog natjecanja, a to će biti ruski Lokomotiv Kuban iz Krasnodara, podgorička Budućnost i talijanski Trento.

Lokomotiv Kuban je s maksimalnih 10-0 osvojio prvo mjesto u skupini C, a u posljednjem dvoboju su na domaćem parketu svladali beogradski Partizan s uvjerljivih 99-64.

Podgorička Budućnost je pred svojim navijačima u posljednjem kolu svladala litavski Lietkabelis sa 76-62, ali je u krugu s turskim Galatasarayem i talijanskom Reggio Emilijom imala najlošiji koš-količnik u međusobnim dvobojima te osvojila četvrto mjesto.

Posebno dramatičan rasplet bio je u skupini D, gdje je posljednji dvoboj između Gran Canarije i AS...

18. travanj 2024 20:22