Bogdanović i Šarić zabili po 17 koševa, Hezonja ubacio 16

Piše H
24. prosinca 2017. - 12:01
2017-12-24T010116Z_772572638_NOCID_RTRMADP_3_NBA-PHILADELPHIA-76ERS-AT-TORONTO-RAPTORS.JPG

Hrvatski košarkaši Bojan Bogdanović i Dario Šarić postigli su po 17 koševa u sinoćnjim susretima NBA lige, no samo je Bogdanović imao razloga za zadovoljstvo nakon što je Indiana u produžetaka pobijedila Brooklyn 123-119, dok je Šarićeva Philadelphija izgubila na gostovanju kod Toronta 86-102.

U sudaru sadašnjeg i bivšeg Bogdanovićeva kluba slavili su Pacersi prekinuvši tako niz od tri domaća poraza.

Gosti su bili bolji u prve dvije četvrtine i na odmor su otišli sa čak 16 koševa viša (57-41). Međutim, Indiana je u nastavak ušla serijom 11-0, a treću četvrtinu je dobila sa 39-24 vrativši se u igru. U posljednjoj dionici Pacersi su okrenuli rezultat i minutu prije kraja imali su pet koševa prednosti (108-103), a 30 sekundi prije kraja četiri koša viška (110-106)....

19. travanj 2024 00:16