Košarkapravi spektakl

Kada nitko nije igrao obranu: Houston stigao do desete pobjede zaredom ubacivši 130 poena

12. prosinca 2017. - 11:01
2017-12-10T055417Z_1080352920_NOCID_RTRMADP_3_NBA-HOUSTON-ROCKETS-AT-PORTLAND-TRAIL-BLAZERS.JPG

Houston Rockest su sinoć upisali desetu pobjedu zaredom, svladavši na svom terenu New Orleans Pelicanse sa 130-123.

Clint Capela je zabio 28 koševa, a James Harden 12 koševa zaredom za Houston u zadnjoj četvrtini nakon što je rezultat tri minute prije kraja bio izjednačen.

Harden najprije pogađa dva slobodna bacanja, a onda još pet pogodaka kojima dovodi Houston u vodstvo od 124-119 minutu i pol prije kraja. Jrue Holiday je tada pogodio koš za Pelicanse, ali je Harden zabio tricu i povećao vodstvo na 127-121.

Harden je utakmicu završio sa 26 koševa kojima je dodao 17 asistencija. Kod Pelicansa najbolji je bio Holiday sa 37 pogodaka, a Moore je dodao 36.

Golden State Warriors su kod kuće sa 111-104 bili bolji od Portland Trail Blazersa, a do pobjede ih je predvodio Kevin Dura...

19. travanj 2024 02:44