Novi triple-double Westbrooka, Bender nezamjetan u porazu Sunsa

6. prosinca 2017. - 10:34

Sinoć su u NBA odigrane tri utakmice, Oklahoma City Thunder je pobijedio Utah Jazz, Toronto Raptors su slavili protiv Phoenix Sunsa Dragana Bendera, a Washington Wizardsi protiv Portland Trail Blazersa.

U Oklahoma Cityju Russell Westbrook je došao do svog sedmog triple-doublea ove sezone zabivši 34 koša uz 14 asistencija i 13 skokova. Paul George je ubacio 21 koš, a Steven Adams 20 uz devet skokova. Utah je predvodio rookie Donovan Mitchell sa 31 pogotkom.

Jazz je vodio 47-39 na poluvremenu i vrlo su brzo u drugom došli do prednosti od čak 17 koševa. No, zahvaljujući Westbrooku, koji u trećoj četvrtini zabija 11 koševa, Thunder smanjuje vodstvo Utaha na 80-68. Nakon toga Oklahoma City stiže na šest koševa zaostatka na početku zadnje četvrtine, a četiri minute prije kraja dolazi u v...

20. travanj 2024 13:06