Kad Bogdanoviću ne ide, Netsi pobjeđuju

29. listopada 2016. - 13:52
bojan b..JPG

Mario Hezonja je odigrao solidnu utakmicu sinoć u kojoj su njegovi Orlando Magic poraženi sa 82-108 od Detroit Pistonsa, dok je Bojan Bogdanović zabio smao četiri koša u prvoj pobjedi Brooklyn Netsa kod kuće.

Hezonja je zabio 13 koševa u 24:22 minute koliko je proveo na terenu, a tome je dodao jednu asistenciju i dva skoka. Damjan Rudež nije igrao.

Orlando, kojem je ovo drugi poraz u drugoj utakmici na početku sezone, u drugoj četvrtini nije pet minuta zabio koša i nadigran je sa 20-2. U jednom trenutku prvog poluvremena, Magic je gubio sa 23 koša, a u drugom poluvremenu imao je zaostatak od čak 35 koševa.

Najbolji strijelac Orlanda bio je Aaron Gordon sa 17 koševa, a Elfrid Payton je dodao 15.  Pistonse je predvodio Tobias Harris sa 18 pogodaka.

16. travanj 2024 20:12