Trosatna All Stars košarkaška fešta u Kaštelima (FOTOGALERIJA)

28. prosinca 2008. - 20:36

U 16. hrvatskom All Stars susretu košarkaši Sjevera nadmašili su Jug rezultatom 113:99.

U atraktivnom susretu bez taktiziranja i obrana u kojem su svi članovi obje momčadi dobili minutažu, te igranom za publiku, najveći su pobjednik ipak bili gledatelji koji su mogli uživati u svakom potezu. Krema hrvatske klupske košarke ponudila im je pregršt spektakularnih akcija, zakucavanja, asistencija, trica...

Feštu u Kaštel Starom tricom je na oduševljenje publike otvorio jedini domaći igrač u oba sastava Damir Rančić. Ipak, nakon prve četvrtine koja je pripala “domaćinu”, momčadi Juga, ostatak susreta bolji je bio Sjever.

Serijom 27:6 na početku treće četvrtine tijekom koje je raspoloženi Žorić radio dar-mar pod košem Juga, gosti su stekli prednost koju su sačuvali do kraj...

18. travanj 2024 13:52