Košarkaliga za prvaka

Pobjede Splita i Zadra, Šibenik izgubio od Cibone

10. travnja 2008. - 22:47

U 4. kolu lige za prvaka, košarkaši Split CO su na Gripama slavili protiv momčadi Cedevite rezultatom 88:83 (poluvrijeme 48:42), dok su Šibenčani poraženi na Baldekinu od Cibone rezultatom 72:92 (46:51).

Zadar se mučio u gostima kod Dubrave, no ipak je upisao pobjedu. Na kraju je bilo 73:68 za Zadrane.

Splićani su upisali i četvrtu uzastopnu pobjedu na startu Lige za prvaka, ali su teško slomili otpor Cedevite unatoč izostanku dvojice bitnih igrača gostiju Goda Shammgoda i Pere Dujmovića.

Predvođeni Slavenom Rimcem Zagrepčani su odlično otvorili utakmicu. Umorni Splićani ritam su uhvatili tek u drugoj četvrtini najviše zahvaljujući Marlonu Garnettu koji je do poluvremena ubacio 19 koševa.

Split CO je u nekoliko navrata imao 10 koševa prednosti, ali su gosti serijom koše...

19. travanj 2024 22:55