Košarkacibona - split 86:88, šibenik - dubrava 95:73, zagreb - zadar 84:101

U neizvjesnoj završnici "žuti" bacili cibose na koljena, uspješni Šibenik i Zadar

8. travnja 2008. - 23:02

Detalj sa utakmice Cibona - Split / CROPIX
Cibona još jednom na koljenima! Damjan Rudež i društvo s Gripa odnijeli su kući treću pobjedu zaredom u prvenstvu Hrvatske i potvrdili sjajnu ovogodišnju formu.

Loša igra Akinsa u otvaranju utakmice koji je izgubio par lopti i uputio nekoliko nerezonskih šuteva rezultirala je time da je Split prvi koš postigao tek u 5. minuti. U tom periodu Cibona je došla do prednosti od 11:0.

Trener 'žutih’ Slobodan Subotić postavio je tada zonsku obranu s kojom su Splićani postigli ravnotežu u igri. U drugoj četvrtini uzastopnim tricama Garnetta i Rudeža te pogocima Akinsa iz slobodnih bacanja nakon nesportske pogreške Williamsa 'žuti’ su prvi put došli u vodstvo (serija 14:1), kojeg su s...

19. travanj 2024 21:38