Košarkacibona - zadar 87:94

Zadrani slavili pod svodovima Tornja

8. listopada 2008. - 00:22

Zadarski košarkaši su ponovno bili bolji od Cibone. U 2. kolu regionalne NLB lige su pobijedili u KC Dražen Petrović 94-87 i tako ostvarili drugu pobjedu u sezoni.

I dok je Zadar na startu upisao uspjeh protiv dvije hrvatske momčadi (Split i Cibona), nova momčad Velimira Perasovića ima dva poraza koja zasigurno nisu obečavajuća za nastavak.

Nakon što je Cibona veliki dio prvog poluvremena provela u sigurnom vodstvu (od pet do devet poena razlike) Zadar je u završnici prvih 20 minuta došao do izjednačenja 37:37.

No, tada su se bezrazložno doveli u tešku poziciju jer su u dvije minute primili devet, a nisu postigli niti jedan poen. U nastavak su tako morali ući sa zaostatkom 37-46.

Zadranima takav zaostatak nije bio problem, posebno ne Damiru Rančiću koji je zaredao tricam...

20. travanj 2024 07:16