Košarkanba liga

Giričekovih deset poena za novu pobjedu Sunsa

23. ožujka 2008. - 13:19

Nakon jedne utakmice pauze, Gordan Giriček se vratio na parket i u pobjedi Phoenixa protiv Houstona 122:113 postigao deset poena. Giriček zbog podljeva na desnom kvadricepsu nije igrao posljednju utakmicu za Phoenix, ali je u subotu odigrao 23 minute. Za to je vrijeme postigao 10 poena, uz jednu asistenciju, te izgubljenu i osvojenu loptu. Za dva je gađao 3:5, za tri 0:2, te je pogodio sva četiri slobodna bacanja

Houston je tako nakon 22 uzastopne pobjede ostvario tri poraza u posljednje četiri utakmice, a kod Phoenixa nisu imali pretjerano šanse već nakon prve četvrtine.

Boston je ubilježio četrnaesti poraz, New Orleans je bio bolji 113:106, makar je tijekom prvog poluvremena Boston imao i petnaest poena razlike. Četiri minute prije kraja još je bilo neizvjesno (104-101), ali je...

24. travanj 2024 05:17