Hajdukostaju na drugom mjestu

Hajduk protiv Osječana nastavio niz na Poljudu: u dramatičnoj završnici s igračem manje stigli do velike pobjede

Piše R.R.
10. studenog 2019. - 17:56
hajduk_osijek4-101119

Hajduk je nastavio pobjednički niz na Poljudu svladavši teškom mukom Osijek, koji se vratio iz zaostatka od 0-2, da bi trijumf Splićanima donio dvostruki strijelac Jairo.

Hajduk je poveo u 22. minuti nakon što je Jairo proigrao Miju Caktaša koji je šutom iskosa prevario vratara Ivušića. u 41. minuti je veliku pogrešku braniča Osijeka Silve iskoristio Nigerijac Samuel Eduok i povećao na 2-0, no dvije minute kasnije Mihael Žaper udarcem s 16 metara smanjuje. U 45. minuti Jairo je pogodio vratnicu, a Osječani u 52. minuti dolaze do izjednačenja zahvaljujući udarcu Mirka Marića s 20 metara koji je prevario vratara Splićana Ljubića.

Hajduk opet vodi od 72. minute golom Brazilca Jaira nakon dodavanja petom Jradija, no Brazilac je prilikom slavlja srušio korner-zastavicu, pa ...

20. travanj 2024 10:54