Sport Hajduk

penju se visoko

Gosti se radovali samo jedno poluvrijeme: Hajdukove 'topovnjače' projektilima iz daljine srušile Sesvete i skočile sve do trećeg mjesta

Preokretom u drugom poluvremenu Hajduk II u Dugopolju je svladao Sesvete i preskočio ih na ljestvici. Gosti su na odmoru imali minimalno vodstvo zahvaljujući golu Malekinušića nakon pola sata igre, da bi u 14 minuta nastavka Splićani s tri pogotka preokrenuli rezultat u svoju korist. Blagaić je pogodio s 20 metara, Pršir još dalje s 25, a Šego iz blizine iskoristivši oklijevanje i neodlučnost gostujućeg vratara i braniča. Momčad Marija Despotovića ovim je trijumfom skočila na treće mjesto na tablici.

Semafor

HAJDUK II – SESVETE 3:1 (0:1)
Dugopolje, stadion Hrvatskih vitezova.
Sudac: Marko Linić (Rijeka).
Strijelci: 0:1 Malekinušić (31.), 1:1 Blagaić (56.), 2:1 Pršir (62.), 3:1 Šego (70.).
Igrač utakmice: Jakov Blagaić (Hajduk II).

HAJDUK II: Matijaš, Relota, Batarelo, Radić, Ševelj (od 67. Dellova), Skorup, Pršir (od 87. Martinović), Grubišić, Bajić (od 79. Kreković), Blagaić, Šego.

SESVETE: M. Mikulić, Briški, Geljić, Mesec (od 71. Kožić), Vranjković, Ćosić (od 71. Sunagić), I. Mikulić, Malekinušić, Dučkić (od 74. Majić), Goić, Moro.