Hajdukbez pogodaka

Neuvjerljivi Hajduk propustio najbolju priliku na utakmici pa uzeo samo bod, Bijeli se nisu uspjeli vratiti na prvo mjesto

Piše A.J.
20. listopada 2019. - 21:20
hajduk_lokomotiva17-201019

Hajduk i Lokomotiva odigrali su 0:0 u Kranjčevićevoj u posljednjem susretu 11. kola HT Prve HNL.

U poprilično blijedoj utakmici, Bijeli su mogli stići do vodstva u 15. minuti, no udarac Barryja od grede se odbio ispred gol crte. Druga prilika za goste došla je u 53. minuti kada je Bradarić nakon ubačaja Juranovića iz blizine glavom promašio gol.

Domaćini su najbolju priliku imali u 33. minuti, kada je Posavec obranio Uzunijev udarac nakon dobro odigrane akcije.

Iako je Hajduk imao najbolju priliku na utakmici, Lokomotiva je bila ta koja je na trenutke igrala bolji nogomet, stoga se podjela bodova čini se kao najpravedniji ishod.