Hajduksjajan rezultat

Orijent pao na Krimeji: druga momčad Hajduka s teškog se gostovanja vraća sa sva tri boda

Piše PSD
6. listopada 2019. - 20:39

Druga momčad Hajduka u 9. kolu Druge HNL pobijedila je Orijent 1919 u gostima rezultatom 2:0.

Osvrt na utakmicu donosi hajduk.hr.

Prvu priliku vidjeli smo u 14. minuti, odlično je s desne strane ubacio Hrvoje Relota, a Jurica Pršir je udarcem glavom sa sedam metara ozbiljno zaprijetio Carlu Berkoviću, koji je odlično obranio.

Četiri minute kasnije prijeti Orijent 1919, Emanuel Črnko je pobjegao obrani Bijelih i pokušao sa 17 metara, ali neprecizno. Najveću prigodu domaći su promašili u 27. minuti. Odlično je prošao po lijevoj strani Ennio Travaglia, ubacio je u sredinu, a Miroslav Iličić sa sedam metara promašio. Pola minute kasnije, isti igrač je sam pred golom Hajduka II, ali Vice Baždarić odlično brani njegov udarac iz blizine.

Do kraja prvog poluvremena Bijeli su zap...

25. travanj 2024 11:07