Hajduktvrda utakmica

Dominantni Hajduk teže od očekivanog došao do pobjede i izborio osminu finala Hrvatskog nogometnog kupa

Piše A.J.
25. rujna 2019. - 19:22

Hajduk je pobijedio Mladost iz Petrinje rezultatom 2:0 i izborio osminu finala Hrvatskog nogometnog kupa.

U dosta tvrdoj utakmici presudni faktor bila je kvaliteta, iako su se domaćini cijelu utakmicu strpljivo i, najvažnije od svega, disciplinirano branili, ne ostavljajući prostor Bijelima da im stvore šanse.

Hajduk je došao u vodstvo u 32. minuti kada je Anthony Kalik dobro reagirao na Vuškovićev ubačaj te iz drugog pokušaja ugurao loptu u protivničku mrežu.

Imali su Bijeli još nekoliko prilika, ali ni domaćini nisu ostali nijemi. Od njihovih šansi valja izdvojiti onu iz 34. minute kada je nakon slobodnog udarca lopta prohujala uz Ljubićevu lijevu vratnicu, dok su dvije najbolje prilike imali u 74. i 75. minuti utakmice, ali nepreciznost Lovrića i dobre reakcije Hajdukovog vra...

24. travanj 2024 23:11